Shitet Range Rover 5800Euro
User
5800.00 Euro €

Shitet Range Rover 5800Euro

Shkoder, Shkodër, Shkodër, Albania Data e publikimit: 29/01/2019 Data e modifikuar: 12/08/2019

Shitet range rover vogue 3.0 nafte nuk perfshihet nga taksa luksit me letrat siguracion deri ne dhjetor 2019 makina eshte ne gjendje shum te mire opsion navi sendilje me levizje elektrike sallon bezh baxha kseno sensor parkimi para mbrapa ulje ngritje sipas terrenit makina eshte shum e paster si brenda dhe jashte. kontakt tel , viber, watsap 0692799457

Detajet e makinave

Land Rover
RangeRover
e zeze
bezhe
5
5
193000
2926
Jo
Jo
5

  Kontaktoni botuesin


  Shitet Range Rover 5800Euro

  5800.00 Euro €
  0692799457
  Shkoder, Shkodër, Shkodër, Albania

  sedi

  Data e publikimit: 29/01/2019

  Data e modifikuar: 12/08/2019

  Views: 177

  Kontak